Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 90760239

Kategorie

SKLADNÍK

- [13.6. 2018]
ČESKÁ LOGISTICKÁ FIRMA
BIOFER s.r.o.

Jsme zavedená česká společnost působící dlouhodobě na trhu a převážně se specializujeme na rozvoz v potravinářském průmyslu.

HLEDÁME DO TÝMU SKLADNÍKA

Popis pozice:
Příprava nakládky a vykládky, objednávek
Všechny činnosti spojené s manipulací zboží
Přetahování návěsů k nakládkám v rámci areálu
Zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů, výdejů a dodacích listů
Práce převážně v nočních směnách - dle domluvy

Požadujeme:
Průkaz na VZV
Základní znalost práce na PC
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
Nadprůměrné finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv
Firemní akce
Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou
Nástup možný ihned případně dle dohody

Místo výkonu práce: Odolena Voda

V případě zájmu nám zašlete strukturovaným životopis, případně nás kontaktujte na telefonním čísle 770 144 241.

Telefon:

Veronika Nováková
770144241

Lokalita:250 70 Praha - východ

Vidělo:

104 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč