Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 90780040

Kategorie

LAKÝRNÍK KOVŮ MOKRÉ LAKOVÁNÍ HPP/DPP

- TOP - [18.6. 2018]

LAKÝRNÍK KOVŮ MOKRÉ LAKOVÁNÍ HPP/DPP - 1
LAKÝRNÍK kovů, mokré lakování
Zaměstnavatel: Turlak

Náplň práce:
- manipulace v lakovně s výrobky před, při a po lakování
- obsluha lakovny, požadavek vysoké kvality laku
- nanášení povrchů ruční vzduchovou pistolí, tužení barvy, střídání odstínů
- maskování výrobků k lakování
- broušení, tmelení výrobků před lakováním

Požadujeme:
- praxe nejméně 2 roky
- hledáme uchazeče, kteří se nebojí pracovat manuálně a mají dobrou fyzickou kondici
- požadujeme: důslednost, samostatnost a chuť do práce
- nástup dohodou, nejlépe ihned
- místo výkonu práce: Újezd u Brna/Telnice

Nabízíme:
- práce na HPP
- nástup IHNED
- motivující finanční ohodnocení (min 25.000 čistého)
- místo výkonu práce: Újezd u Brna

V případě zájmu posílejte vaše životopisy na email turlak@turlak.cz

Kontakt: 733 125 165

Telefon:

Mgr.Zuzana Turková
608618228

Lokalita:664 53 Brno venkov

Vidělo:

57 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč