Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 90788144

Kategorie

Samostatná účetní – Junior

- [14.6. 2018]
Do naší společnosti, která se zaměřuje na výrobu a prodej spotřebních náhradních dílů pro řezání plasmou, hledáme šikovnou posilu, jako výpomoc pro Hlavní účetní.

Náplň práce
• Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich zadávání
• Příprava platebních příkazů či podkladů pro cestovní náhrady
• Příprava podkladů pro zpracování mezd
• Fakturace, pohledávky a ostatní support dle zadání Hlavní účetní
Co od vás očekáváme
• Min. SŠ/VŠ vzděláni ekonomického zaměření
• Znalost účetnictví
• Praxe v oboru vítána avšak není nutností, rádi zaučíme
• Středně pokročilá znalost angličtiny
• Práce na PC (především Excel), zkušenost s účetním programem výhodou (MoneyS4)
• Organizační dovednosti, samostatnost, ale také týmový duch, komunikativnost a pečlivost
• Ochota učit se novým věcem
Co vám nabízíme
• Práce na HPP
• Příjemný kolektiv s místem výkonu v Mladé Boleslavi
• Nástup dohodou ideálně ihned

Telefon:

Zuzana Janevová
778059661

Lokalita:294 30 Mladá Boleslav

Vidělo:

22 lidí

Mzda/plat:

Dohodou