Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 90792740

Kategorie

HPP - dělník - tryskač - 110,-Kč/h čistého

- [14.6. 2018]
Na HPP přijmeme tryskače (možnost zaškolení). Požadujeme spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost. Nabízíme nástupní mzdu 110,-Kč/h čistého, po zapracování navýšení sazby, v případě potřeby ubytování zdarma, možnost týdenních záloh. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Telefon:

Dimonaxar s.r.o.
776161768

Lokalita:783 91 Olomouc

Vidělo:

18 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Montážní dělník/ce na HPP nebo DPČ v Pardubicích - [15.6. 2018]
Nabízíme: - příspěvek na stravu. - 20 dnů dovolené. - 95 Kč/hod. Náplň práce: - manuální práce, montáž a balení výrobků v malém kolektivu. - práce jen ranní směna, od 6.00 – 14.00 hodin, nebo přesčas do 18.00 hodin. Požadujeme: - manuálně zručné lidi, které baví a zajímá práce ve výrobě ...

21 000 Kč Pardubice
533 01
44 x

Svářeč plachet - TOP - [19.6. 2018]
Do nově připravované výroby plachet pro zemědělské a průmyslové využití hledáme svářeče plachet a dělníky. Svařování horkovzdušnou pistolí a vozíkem. Využití plachet: Obloukové haly Zastřešení Zakrývací plachty a jiné Práce je možná na HPP nebo dle domluvy. Plat: Hrubá mzda 22.000-25.00 ...

V textu Praha - západ
252 17
366 x

Montážny dělník Dobřiš - TOP - [19.6. 2018]
Pro našeho významného zákazníka ve strojírenském odvětví hledáme zaměstnance. Místo je vhodné i pro absolventy bez praxe!!! Práce vhodná pro muže i ženy. Nabízíme: - plně hrazené ubytování, svozová autobusová doprava zdarma (Příbram- Obořiště- Dobříš, Stará Huť- Mníšek pod Brdy- Dobříš)!! - dlo ...

V textu Příbram
263 01
189 x

Dělník - lisař - TOP - [19.6. 2018]
Náplň práce :zakládání dílůdo lisu, práce ve třísměnném provoze,nástup ihned. Nabízíme : HPP, plat 130 Kč/h v čistém, možnostzajištění ubytování, svozy do zaměstnání zdarma, týdenní zálohy, čisté a moderní prostředí. Místo výkonu práce : Milovice (okres Nymburk)

130 Kč Nymburk
289 23
57 x