Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 91720356

Kategorie

Obrábač kovov- Vrtar

- TOP - [22.7. 2018]

hladáme pracovníka na pozíciu obrábač kovov-vrtar
-vyučený ako obrábač kovov
-skusenosti min. 1 rok
-vedieť ovládať výkresovú dokumentáciu
-vedieť ovládať programový jazyk HEIDENHEIN, ACRAMATIK
-výroba strojov pre zbrojný priemysel

ponúkame prácu na HPP aj SZČO
-ponúkame ubytovanie
-možnosť záloh

plat na HPP 185 kč bez ubytovania,
s ubytovaním 165 kč
plat na SZČO 240 kč

Jméno:
Telefon:

Práce
734242893

Lokalita:741 01 Nový Jičín

Vidělo:

41 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
ZÁMOČNÍK, ZVÁRAČ, BRUSIČ, OBRÁBAČ KOVOV, zámočník – MONTÉR, - TOP - [22.7. 2018]
ZÁMOČNÍK, ZVÁRAČ, BRUSIČ, OBRÁBAČ KOVOV, zámočník – MONTÉR,
Náplň práce: Realizácia prací v rámci výroby a montáže oceľových konštrukcií, práca v ČR. Ponúkame veľmi dobré pracovné podmienky a istotu práce pre zodpovedných pracovníkov. Prijmeme tiež na ŽL. Požiadavky: Zvárač: prax, certifikát zvárača 135, 138, 136, 131, 141, 111 /podľa pracoviska/, zváranie ...

Dohodou Praha 1
110 00
100 x

Obrábač Kovov – Frézar - TOP - [22.7. 2018]
Obrábač Kovov – Frézar hladáme rpacovníka na pozíciu obrábač kovov-frézar -vyučený ako obrábač kovov -skusenosti minimálne 1 rok -vedieť ovládať výkresovú dokumentáciu -vedieť programový jazyk HEIDENHEIN, ACRAMATIK výroba storjov pre zbrojný priemysel -práca podla výkresovej dokumentácie - ...

V textu Nový Jičín
741 01
53 x

Sustružník - TOP - [22.7. 2018]
hladáme pracovníkov na pozíciu obrábač kovov-sústružník -vyučený ako obrábač kovov -skúsenosti min. 1 rok -vedieť ovládať výkresovú dokumentáciu -vedieť ovládať programový jazyk-ACRAMATIK a HEIDENHEIN -výroba strojov pre zbrojný priemysel -práca na klasickej fréze -práca podla výkresovej ...

741 01
45 x