Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 91738384

Kategorie

Řidič Osobního vozu

- TOP - [22.7. 2018]

Řidič Osobního vozu - 1
min. 21 let, řidičák na osobák, slušný řidič,čistý rejstřík

zákl. 40000,- + prémie

Telefon:

Vlasak
605200540

Lokalita:100 00 Praha 10

Vidělo:

492 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
PŘIJMEME ŘIDIČE PŘEPRAVNÍKU 50.000,-Kč - 60.000,-Kč - [30.6. 2018]
Přijmeme řidiče PŘEPRAVNÍKU pro mezinárodní kamionovou přepravu osobních vozidel. MZDA 50 - 60 tisíc čistého, možnost osobního vozu jako bonus. Požadujeme řidičský průkaz sk C + E, profesní řidičský průkaz. Nástup IHNED, zaškolíme. TEL 770141147

55 000 Kč Praha 6
160 00
118 x

Řidič Osobního vozu - PRAHA - TOP - [3.7. 2018]
Řidič Osobního vozu - PRAHA
Prémie až do výše 10000,-Kč Základ:40000,- Kč

50 000 Kč Praha 10
100 00
951 x

Kurýr - [28.5. 2018]
Náplň práce: - doručování zásilek našim zákazníkům s radostí a úsměvem na tváři - vyzvedávání zásilek od zákazníků - komunikace se zákazníky, dispečery a zákaznickým servisem - práce se skenerem Požadavky: - rychlá orientace v terénu (bez toho to nejde) - spolehlivost (přijdeš do práce včas, protože ...

26 000 Kč Liberec
463 12
232 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Doprava a logistika
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze