Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 91765397

Kategorie

ŠÉFKUCHAŘ České Budějovice

- TOP - [18.7. 2018]

ŠÉFKUCHAŘ České Budějovice - 1
Aktuálně hledáme do kmenového stavu tuto pozici:

Náplň práce:
• řídí a organizuje výrobu pokrmů podle norem
• normuje pokrmy – práce s PC – MS Office
• podílí se na výrobě, výdeji a distribuci teplých a studených pokrmů
• obsluhuje technologická zařízení pro výrobu jídel
• odpovídá za kvalitu vyrobené stravy, dodržování technologických a hygienických předpisů, BOZP / PO
• plánuje směny a dovolené zaměstnanců kuchyně
• organizuje denní plán a rozdělení práce
• komunikace se zástupci klienta a stravovací komisí
• kooperace s hlavním vedoucím střediska a klientem

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání u mezinárodního zaměstnavatele
• po zkušební době osobní automobil i k soukromým účelům
• stravování na pracovišti
• věrnostní odměny a možnost profesního vzdělávání
• možnost profesního vzdělávání – kuchařské kurzy
• slevy na nákup produktů a služeb u smluvních partnerů
• program Multisport Benefit – vstupy na sportoviště po celé ČR
• O2 Family – zvýhodněné tarify i pro rodinné příslušníky – neomezené volání
• slevy u firemních partnerů na nákup produktů a služeb – Green Swan Pharmaceuticals a.s – slevy na potravinové doplňky, PrimaZájezd – sleva na zájezdy, FOKUS optik a.s – sleva na kontaktní čočky a brýle

Požadujeme:
• vyučení v oboru kuchař, ev. kuchař/číšník
• aktivní vaření
• znalost práce na PC – MS Office, Outlook
• zkušenosti z velkokapacitní kuchyně nutností
• praxe ve vedoucí funkci min. 5 let
• příjemné vystupování je samozřejmostí

V případě zájmu volejte 773 220 807 nebo zašlete své CV na schwarzova@bohemiaworks.cz

Telefon:

Bohemia Works
773220807

Lokalita:370 01 České Budějovice

Vidělo:

103 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč