Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 91774310

Kategorie

Hledáme Pizzaře/ku s praxí

- [11.7. 2018]

Hledáme Pizzaře/ku s praxí - 1
Pizzař
Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy o průměru 32 a 40cm. Práce s
pohodovým kolektivem.
Požadujeme: Zkušenost podmínkou, trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz,
příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: HPP,brigada, motivující finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu (11-21)
- plat 1600/den + bonusy
V případě zájmu si prosím domluvte osobní schůzku tel. 606485224 (Jirka)Jen vážní zajemci.Více info na www.pizzagourmet.cz

Telefon:

JM
606485224

Lokalita:250 81 Praha - východ

Vidělo:

62 lidí

Mzda/plat:

1 600 Kč