Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 91796842

Kategorie

Administrativní pracovník skladu

- TOP - [17.7. 2018]

Administrativní pracovník skladu - 1
JAPO - transport s.r.o.
je česká přepravní společnost se specializací na mezinárodní kamionovou dopravu, která nabízí své služby již od roku 1991 a stále je úspěšně rozšiřuje a zkvalitňuje. Kromě dopravy zajišťuje také řadu dalších služeb pro zákazníky a dopravce.

Do svého týmu hledáme šikovného muže/ženu na pozici administrativní pracovník skladu.

Požadavky

• časová flexibilita
• ochota pracovat ve dvousměnném provozu
• komunikační a organizační schopnosti
• příjemné vystupování
• pečlivost, zodpovědnost

Nabídka

• nástupní plat 23 000 tis.
• zázemí stabilní české společnosti
• zaměstnanecké benefity
• slušné jednání

Pracovní náplň

• přejímání zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí
• zpracování objednávek, dodacích listů od řidičů
• příprava podkladů pro fakturaci a kontrola dodacích listů
• aktualizace údajů o zásobách, inventury

Pro více informací nás kontaktujte na bezplatné lince 800 888 666.

Telefon:

Radka Vašínová
800888666

Lokalita:664 41 Brno venkov

Vidělo:

64 lidí

Mzda/plat:

23 000 Kč