Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 91819708

Kategorie

Obchodní zástupce - Jihočeský kraj

- [12.7. 2018]

Obchodní zástupce - Jihočeský kraj - 1
Baví tě práce s lidmi? Pomáháš rád druhým? Chceš prodávat něco co má skutečně význam a není v tom žádný háček?

Pak jsi tu správně! Obchodní společnost Bobřík Slevodárce s.r.o. právě doplňuje své řady na pozici Obchodní zástupce!

Zádkladní Ideologie a Hodnoty
Bobříka Slevodárce

Zlepšování životů lidí cestou snižování jejich každodenních nákladů.

Respektování a podpora individuální iniciativy a osobní růst ve společnosti Bobřík Slevodárce.

Bojovnost, sebevědomí, pracovitost, poctivost a neustálé sebezlepšování.

Bobřík Slevodárce jako průkopník- nenásledování ostatních, dělání nemožného možným a překonávání konvenční moudrosti.

Překonávání nepřízně osudu s cílem utváření charakteru.

" Naším skutečným podnikáním je řešení problémů. "

Pokud máš I ty stejné hodnoty, čti dále.

Požadujeme:
•Proaktivní přístup k práci.
•Ukončené SŠ vzdělání.
•Řidičské oprávnění sk.b.
•Časovou flexibilitu & Mobilitu.
•Chuť učit se novým věcem.

Nabízíme:
•Neomezený prostor pro seberealizaci.
•Propracovaný systém školení.
•Motivující ohodnocení formou provizí z
uzavřených obchodů, až 75%!
•Následné provize až 75% z Vámi uzavřených
obchodů.
•Produkt, který skutečně pomáhá lidem.

Náplň práce:
•Akvizice & Retence podnikatelských subjektů.
•Komunikace se subjekty ve kmenové správě.
•Zajišťování spokojensti zákazníků.

Benefity:
•Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon,
Notebook, Wellness pobyty.

V případě zájmu zašlete Vaše CV na email prace@bobrikslevodarce.cz

Telefon:

Filip
605789356

Lokalita:370 10 České Budějovice

Vidělo:

37 lidí

Mzda/plat:

V textu