Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 91826728

Kategorie

Technik pro realizaci a servis přípojek k internetu

- [12.7. 2018]
Technik pro realizaci a servis přípojek k internetu velkého poskytovatele na Jižní Moravě.
za 35-45000/měsíc

Co vás čeká:

práce s wifi přípojkami
komunikace se zákazníky
aktivace a realizace nových přípojení
servis stávajících přípojení
montáž a servis páteřních spojů 10,11,18,17,24,60,80 GHz
práce ve výškách : střechy, komíny, panelové domy
práce s optikou
Jaké znalosti a dovednosti by jste měli mít:

SŠ vzdělání technického směru
základní znalost problematiky počítačových sítí
manuální zručnost a schopnost práce ve výškách
být komunikativní
řidičský průkaz sk.B
Výhodou bude, pokud budete mít a umět:

znalost TCP/IP, LAN, WLAN , SSID
umět nakrimpovat kabel, nastavit si router apod.
základní znalost ANJ
vyhláška č. 50 § 6
práce na obdobné pozici výhodou.
zkušenost se zařízeními značky Ubiquiti, Mikrotik, Alcoma, Summit
Co vám můžeme nabídnout:

motivační finanční ohodnocení
zázemí stabilní a moderní společnosti
práce v mladém kolektivu s rodinnou atmosférou
možnost seberealizace a karierního růstu
místo pracoviště: Troubsko
Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis, těšíme se na Vás!

Telefon:

NetDataComm
774601338

Lokalita:664 41 Brno venkov

Vidělo:

89 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč