Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 91834919

Kategorie

TRUHLÁŘ 150KČ/ HOD. ČISTÉHO

- [13.7. 2018]

TRUHLÁŘ 150KČ/ HOD. ČISTÉHO - 1
Hledáme zaměstnance na pozici TRUHLÁŘE pro stabilní podnik v Plzni

Náplň práce: montážní činnosti při výrobě kolejových vozidel– dřevěné sedačky, rámy, podlahy a další doplňky.

Požadujeme:
- praxi v oboru
- orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
- Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
- Možnost záloh
- Možnost přesčasů
-Pracovní a ochranné pomůcky

Plat:
150,-/hod. čistého

Nástup možný ihned.

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu

Telefon:

Markmont s.r.o
777743051

Lokalita:301 00 Plzeň

Vidělo:

20 lidí

Mzda/plat:

26 000 Kč