Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 91844876

Kategorie

Obsluha čerpací stanice

- [13.7. 2018]
Čerpací stanice Shell-Poděbradská, příjme do svého kolektivu pokladní na denní směny. Nástup od 1.srpna. Více informací na čerpací stanici od pondělí do pátku, nebo na telefonu.

Čerpací stanice Shell
Poděbradská 325
Praha 9 - Hloubětín

Telefon:

Lenka Špírková
774399161

Lokalita:198 00 Praha 9

Vidělo:

35 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Obsluha čerpací stanice - [19.7. 2018]
Náplň práce: obsluha čerpací stanice Stochov, komunikace se zákazníkem, obsluha pokladního systému, práce s finanční hotovostí , platebními kartami a EET, odpovědnost za odvod tržeb ( hmotná odpovědnost ), doplňování zboží, drobný úklid vnitřních prostor. Požadujeme: vyučení, čistý rejstřík, spole ...

16 500 Kč Kladno
273 03
16 x

Obsluha čerpací stanice LPG Olomouc. 90 Kč/hod + stravenky - [18.7. 2018]
Obsluha čerpací stanice LPG Olomouc. 90 Kč/hod + stravenky
Práce na čerpací stanici LPG v Olomouci - Bystrovany. Tankování aut, prodej lahví. Vhodné pro OZP, ČID/PID, starobní důchodce - nenáročná práce. Práce s penězi - hmotná odpovědnost. Spolehlivost, bezúhonnost. Benefit - stravenky v hodnotě 109 Kč + Prémie. Životopisy na email: smatlak@tomegas.cz ...

90 Kč Olomouc
779 00
54 x

Obsluha čerpací stanice na D8 u Lovosic - hlavní prac.poměr - [17.7. 2018]
Brigáda - obsluha čerpací stanice na D8 u Lovosic na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Nadstandartní platové ohodnocení.

V textu Litoměřice
410 02
45 x

Brigáda - obsluha čerpací stanice na D8 u Lovosic - [17.7. 2018]
Brigáda - obsluha čerpací stanice na D8 u Lovosic. Nástup možný ihned. Velmi zajímavé platové ohodnocení.

410 02
23 x