Hlavní stránka > Práce > Obrana a bezpečnost > Inzerát č. 91856436

Kategorie

Ostraha - 120Kč/h Rychnov nad Kněžnou - ubytování zdarma

- TOP - [20.7. 2018]
Ostraha - 120,-/h Rychnov nad Kněžnou- ubytování zdarma

Pro zajištění fyzické ostrahy jednoho z našich mnoha vážených partnerů, hledáme pány na pozici bezpečnostního pracovníka.

Náplň práce:
- pochůzková činnost
- monitoring z výchozího stanoviště
- reporting nadřízeným
- v případě vlastnictví ř.p. možnost mobilní hlídky
n
Požadujeme:
- čistý VRT
- profesní kvalifikace ostrahy -výhodou, lze ve spolupráci s naší společností dodělat.
- ochotu pracovat ve 12h směnném provozu

Nabízíme:
- hodinovou odměnu 120 Kč/h
- možnost pravidelných záloh
- zajištění ubytování zdarma

Zájemci posílejte strukturované životopisy na leva@promurus.cz. nebo vyplňte tento dotazník http://www.promurus.eu/dotaznik-pro-uchazece/ na našich stránkách a my Vás budeme zpětně kontaktovat. Se svými dotazy se na nás také můžete obracet na tel. číslo 605 503 629.

Telefon:

PROMURUS GROUP s.r.o.
605503629

Lokalita:517 24 Rychnov nad Kněžnou

Vidělo:

244 lidí

Mzda/plat:

120 Kč