Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 92859725

Kategorie

Zamečník

- TOP - [15.8. 2018]
Náplň práce:
• Skladaní a chystaní kompletu dle výkresové dokumentace
• Príprava pro svářeče
Požadujeme:
• Znalosť výkresové dokumentace
• Samostatnost, flexibilita ,dobrý zdravotný stav
• Prax v obore
Nabizíme:
• Práca dlhodobého charakteru na HPP
• Možnosť nadčasu
• Stravovanie v kantíne
• Ubytovanie

Plat : HPP 155 ,- kč , OSVČ 200 kč

Jméno:
Telefon:

Práce
734242893

Lokalita:719 00 Ostrava

Vidělo:

82 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty




Podobné inzeráty
Hledáme Zámečníky - [15.8. 2018]
Přijmeme Zámečníky na stálo, nebo brigádně, ranní směny. Možno vyplácet jednou týdně, nebo dle domluvy. Nástup od září pracoviště: Ostrava plat: 80-100 Kč na hodinu


Dohodou Ostrava
710 00
6 x


SEŘIZOVAČ / ELEKTROMECHANIK / ÚDRŽBÁŘ - [15.8. 2018]
SEŘIZOVAČ / ELEKTROMECHANIK / ÚDRŽBÁŘ
Požadujeme * SOU / SŠ vzdělání s výučním listem v oboru strojírenském (zámečník, seřizovač) nebo elektromechanik, případně SPŠ strojní - obor strojírenství nebo SPŠ elektrotechnická * praxi v oblasti údržby strojního zařízení a zkušenosti se seřizováním v potravinářském provozu velkou výhodou * u ...


Dohodou Klatovy
339 01
5 x


Zámečník - [15.8. 2018]
AllWeld Metal s.r.o. je českou společností působící v oblastí strojírenství. Do našeho týmu hledáme schopné zámečníky. Výhodou je praxe v oboru nebo vyučení v oboru. Nabízíme možnost práce i formou brigády. Více informací poskytneme telefonicky nebo osobně. Místo pracoviště: Most - Komořany.


Dohodou Most
434 01
8 x


Kraftwerk Boxberg - [13.8. 2018]
Kraftwerk Boxberg
Pro našeho klienta příjmeme vhodné zaměstnance. Místo: Boxberg Pozice: zámečník - svářeč Nástup: dle dohody Nabízíme: tarifní mzdu, německou pracovní smlouvu, bez vstupních poplatků. V případě zájmu zašlete životopis na info.neugersdorf@partner-personaldienste.de ...


Dohodou Zahraničí
987 66
37 x





©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Průmysl a výroba
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze
Inzeráty Práce celkem: 6713, za 24 hodin: 665