Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 92863818

Kategorie

Práca v Nemecku bez znalosti jazyka, Bez poplatkov

- TOP - [15.8. 2018]

Práca v Nemecku bez znalosti jazyka,  Bez poplatkov  - 1
Pracovník s nízkozdvižním vozíkom v chladnom sklade s potravinami- pre obchod Edeka pri meste Erfurt

Náplň práce:
•Pracovník jazdi na nízkozdvižnom vozíku ukladá tovar podľa zaradenia
•sortovanie tovaru podľa objednávok
•ukladanie potravín do klietok alebo bedničiek
•dvíhanie bedničiek s potravinami
•pomocné práce v sklade

máme ešte voľné miesta na ubytovni pre mužov. Býva sa v rodinom dome. Na ubytovni je wi-fi, práčka, spoločná zariadená kuchyňa, dve nové spoločné kúpeľne. Na izbe sa býva po dvoch alebo max po troch. Na dvore je sedenie a grill.

Auto nieje potrebné, z ubytovania do práce je to 20 minút chôdzou.

Pracovná pozícia: skladník s nizkozdvižním vozíkom pri meste Erfurt.

Netreba vedieť nemecký jazyk, pracujú tam Slováci, ktorí Vás budú zaúčať. Vybavíme zadarmo všetky potrebné papiere a prihlásenia na prácu v Nemecku. Po odpracovanom týždni možná záloha v hotovosti 50 €.

Práca je na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú ako hlavný pracovný pomer.

Práca je v tempe v chladnom sklade s potravinami. Práca je vhodnejšia pre fyzicky zdatných. Pracuje sa s nízkodvižným elektrickým vozíkom na ktorí budete nakladať potraviny podľa objednávky (komisionírung/pickovanie).

Hodinová mzda 9,50€/h Brutto. Mesačne to vychádza za 151 hodín cca 1200€ netto bez prémií mínus ubytovanie 250€. Po 6 mesiacoch plat 11€/hodinu Brutto - mesačne je to cca 1500 EUR za 151 hodín.
Pracuje sa denne 8 hodín, niekedy sa pracuje 9 ale to nieje každý deň, len sem tam keď napríklad mešká kamión.

Nástup do práce je 14.08.2018 s tým že treba pricestovať 13.08.2018 na ubytovňu, ďalší nástup bude 21.08. 2018 ak bude voľné miesto na ubytovni, preto ak máte záujem a viete sa v danom termíne dostaviť do Erfurt na vlakovú alebo autobusovú stanicu ,kde Vás prídeme vyzdvihnúť, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: info@inkadro.eu alebo na tel.č.:
+491724954226

S pozdravom

Dessauer Personalservice GmbH

Jméno:
Telefon:

Práca Nemecko
491724954226

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

1275 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Práca vodiča nákladnej dopravy – 1500 € - Bratislava - [13.8. 2018]
Práca vodiča nákladnej dopravy – 1500 € - Bratislava
MO Cargo s.r.o. Ponúkame prácu vodiča MKD, autá do 7,5 tony (resp. nízkotonážnej súpravy do 12 ton). Ponúkame nadštandardný plat v rozmedzí 1200 – 2000 €. Stabilná spoločnosť s 20 ročnými skúsenosťami. Požiadavky: vodičský preukaz skupiny C+E. platné psychotesty, slušné a inteligentné vystupovanie, ...

45 000 Kč Slovensko
987 65
18 x

Práca vodiča nákladnej dopravy – MO Cargo Bratislava 1500 € - [2.7. 2018]
Práca vodiča nákladnej dopravy – MO Cargo Bratislava 1500 €

987 65
40 x