Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 92890726

Kategorie

Montážní dělník(-ce) - (Praha) mzda až 35 000,-

- [11.8. 2018]
Hledáme vhodné kandidáty na pozici: montážní pracovník/ce

Náplň práce:

- jednoduché montážní práce na lince (výroba stěračů)

Požadujeme:

- ochotu pracovat v 3směnném provozu

- manuální zručnost, pracovitost

- spolehlivost, stabilitu

Nabízíme:

- 130 Kč / hod, plus příplatky 16 Kč / hod noční, 8 Kč / hod odpolední

- 5 týdnů dovolené

- stabilní a dlouhodobé zaměstnání

- fyzicky nenáročnou práci v moderním prostředí, vhodnou i pro osoby bez praxe!

Mzda až 35 000 Kč/měsíc

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Praha - Klecany

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
773551555

Lokalita:250 67 Praha - východ

Vidělo:

59 lidí

Mzda/plat:

V textu