Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 92892432

Kategorie

Dělník-(ce) ve výrobě zdrav. materiálů - ubytování zdarma

- [11.8. 2018]
Náplň práce:

-kompletace operačních setů

-skládání operačních roušek

-příprava komponentů pro výrobu

Práce ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Požadujeme :

-manuální zručnost
-chuť pracovat
-bezúhonnost
-spolehlivost
-nástup ihned

Nabízíme :

-nadstandartní mzdové ohodnocení

-garanci dlouhodobě stabilní práce

-příspěvek na dopravu

-5 týdnů dovolené

-závodní stravování

-práci v čistém prostředí

-svozové autobusy (Kuřim)

Ubytování zajištěno zdarma !!!

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
773551555

Lokalita:664 71 Brno venkov

Vidělo:

44 lidí

Mzda/plat:

V textu