Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 92997821

Kategorie

Zedník / Malíř - Mnichov - Německo

- TOP - [27.8. 2018]
Hledáme Zedníky na výkon práce v Německu.

Náplň práce:
Zateplování fasád, Šťukování, Malování imteriér a exteriér a další zednické práce.

Termín nástupu do práce: nástupy týdně.

Obsazovaná pracovní pozice:
- Zedník
- Malíř
- Zedník / Obkladač

Zkušenosti s prací v německy mluvících zemích a praxe v oboru výhodou.

Práce na Hlavní pracovní poměr /HPP/ přímo v Německé firmě

Požadavky:
- vzdělání v oboru stavebnictví
- praxe v oboru
- řidičský průkaz a automobil
- ochota cestovat
- slovní zásoba pracovních pojmů pro komunikaci na pracovišti
- základní nářadí a pracovní oblečení

Podmínky:
- výkon práce na Hlavní pracovní poměr v Německé společnosti
- mzda: 11,51 - 11,80,-€ / hod. brutto
- denní dieta 40,-€ / pracovní den ( Arbeitstag )
- měsíční mzda: 1.900 - 2.100,-€/netto podle počtu odpracovaných hodin

Možnost týdenních záloh ve výši 200,-€ po odpracování prvního týdne.

Ubytování zajištěno a hrazeno německým zaměstnavatelem.

Životopisy v německém jazyce zasílejte na info@enes.cz, nebo nás kontaktujte telefonicky v pracovní dny PO - Pa od 8:00 do 17:00 hod..

Telefon:

ENES
608536514

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

854 lidí

Mzda/plat:

V textu