Hlavní stránka > Práce > IT a telekomunikace > Inzerát č. 93116541

Kategorie

Technik pro rozvoj internetové sítě - Tišnovsko

- [17.8. 2018]
Náplň práce technika:

- starat se o údržbu a servis internetové sítě pro regionálního poskytovatele
- provádět servis a montáž internetových a TV přípojek u zákazníků
- stavět nové telekomunikační vysílače a provádět jejich servis

Požadujeme:

- vzdělání elektro / IT, výhodou vyhláška č.50/1978 Sb.

- řidičský průkaz sk. B

- zodpovědnost, samostatnost a schopnost komunikovat

- manuální zručnost, pečlivost, pracovní kreativitu

- zájem o IT technologie, učit se novým věcem

Nabízíme:

- práce v malé rodinné firmě

- plně vybavený servisní automobil

- pracovní notebook, mobilní tarif s neomezeným voláním

- zaučení v terénu

- účast na školeních, seminářích

- nové zážitky a zkušenosti - dostanete se na místa, kam se laik běžně nepodívá

Odměny:

nástupní mzda 20-25 tis. Kč, dle Vaší kvalifikace a zkušeností

hodnocení a odměny za práci nad rámec svých pracovních povinností

stravenky

Vhodné i pro absolventy.

Práce v okolí Tišnova (20km).

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek, Trvalý

Plat: 20 000,00 Kč až 25 000,00 Kč /měsíc

Telefon:

Leoš Kratochvíl
777877646

Lokalita:666 03 Brno venkov

Vidělo:

115 lidí

Mzda/plat:

V textu