Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 93146147

Kategorie

Řidič nadrozměrné soupravy

- TOP - [24.9. 2018]

Řidič nadrozměrné soupravy - 1

Řidič nadrozměrné soupravy - 2
Řidič nadrozměrné soupravy - 3
Hledáme vhodného uchazeče na pozici řidiče nákladní nadrozměrné přepravy.
Požadujeme:
SŠ vzdělání
platný profesní průkaz, platná digitální karta (výhodou), pojištění zodpovědnosti, základní znalost AJ, NJ, další jazyky výhodou, čistý trestní rejstřík, praxe v oboru doprava alespoň 2 roky,
kladný vztah k dopravě a řízení vozidla, výborné řidičské schopnosti, kultivované vystupování, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost a loajalita, zodpovědnost, smysl pro pořádek a čistotu, dobrý zdravotní stav, platné osobní a cestovní doklady, snaha řešit provozní a dopravní problémy , orientace na zákazníka, rozhodnost
Náplň práce:
řízení nadrozměrného nákladního vozidla v rámci EU
Nabízíme:
zázemí a jistota stabilní středně velké rodinné společnosti
profesionální jednání
pravidelně vyplacená mzda na Váš účet
zaměstnanecké výhody pro dlouholeté zaměstnance
přátelský kolektiv
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nás kontaktujte

Nástup možný – ihned
Jedná se o HPP

Adresa pobočky pracoviště v Ostravě: Kafkova 889/6, Ostrava
Tel. 800499400
e-mail:info@easylogistics.eu
www.easylogistics.eu

Telefon:

Lacina
606788876

Lokalita:702 00 Ostrava

Vidělo:

2197 lidí

Mzda/plat:

Dohodou