Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 93216432

Kategorie

Příjmem technika do autobazaru s nákladními vozidly

- TOP - [11.9. 2018]

Příjmem technika do autobazaru s nákladními vozidly - 1
Náplň práce: Čištění a mytí vozidel , odvoz nákladních vozu , vice na tel...,

Požadavky: Řidický průkaz sk. C+E .

Možnost ubytování.

Telefon:

Aleš
602268846

Lokalita:250 01 Praha - východ

Vidělo:

1177 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
servisní technik- technická podpora pro garážová vrata - [8.8. 2018]
přijmeme servisního technika garážových a průmyslových vrat. Zkušenosti v oboru podmínkou. Více na info@jimi-tore.cz nebo na tel. 774 801 829

25 000 Kč Kroměříž
767 01
94 x