Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 94187954

Kategorie

Svářeč CO2

- [13.9. 2018]
Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici dělník v kovovýrobě - svářeč

Náplň práce:
- HPP,DPP, nástup možný ihned, v případě zájmu i brigádně
- práce s kovem: svařování CO2, vrtání, řezání, ohýbání a stříhání plechu

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
- smysl pro zodpovědnost
- manuální zručnost
- svářečský průkaz

Nabízíme:
- zodpovědnou práci pro stabilní společnost
- jistotu stabilní firmy, nadstandardní pracovní podmínky
- zaměstnanecké výhody (vzdělávání, rozšíření kvalifikace)
- mzdu složenou ze 2 složek (základní mzda + prémie)
-stravenky
-pracovní doba: 6:00-14:30
-mzda: 19 000 - 24 000 Kč, dle zkušeností

Telefon:

Pavel Čechovský
606909626

Lokalita:796 01 Prostějov

Vidělo:

46 lidí

Mzda/plat:

19 000 Kč