Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 94210236

Kategorie

Nakládka pneu 100,- kč/h čistého-peníze ihned po směně

- TOP - [21.9. 2018]

Nakládka pneu 100,- kč/h čistého-peníze ihned po směně - 1
Do skladu s PNEU v Jirny u Prahy hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na nárazové vykládky

Náplň práce:
ruční vykládka, nakládka (pouze na osobní auta)

dále hledáme na dlouhodobou spolupráci řidiče VZV/Retraku (120kč/hod)
S velkými pneu manipulují jiní pracovníci pomocí VZV.

Pracovní doba:
6.00 - 14.00
22.00 - 6.00

Zajištěný odvoz z Černého Mostu
Nástup možný ihned

Požadujeme
*fyzickou zdatnost
*spolehlivost

Nabízíme
*při nárazové brigádě výplata po směně
*dlouhodobá spolupráce
*možnost ubytování

Telefon:

Kloudová
725940588

Lokalita:190 00 Praha 9

Vidělo:

268 lidí

Mzda/plat:

V textu