Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 94230204

Kategorie

Dělník / ce balící linky - Nový Bor(17-25 tis)

- [14.9. 2018]
Náplň práce:

- balení nápojového skla
- příprava obalového materiálu
- manipulace na automatizovaných linkách
- práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:
- pracovitost
- schopnost týmové práce
- spolehlivost

Nabízíme:
- atraktivní mzdové ohodnocení 17.000 - 25.000 Kč/měsíc
- dlouhodobou práci ve stabilní firmě
- týden dovolené navíc
- 13. plat
- příspěvek na dopravu
- dotované závodní stravování

Telefon:

Renáta Kryštofová
773559555

Lokalita:473 01 Česká Lípa

Vidělo:

45 lidí

Mzda/plat:

V textu