Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 94230948

Kategorie

Svářeč Al, FE/135

- [14.9. 2018]
Náplň práce:
Svařování sestav a celků dle výkresové dokumentace
Přípravy na svařování
Odpovědnost za realizaci a zaručenou kvalitu
Vícesměnný provoz

Požadujeme:
Znalost čtení výkresové dokumentace
Sváření v metodě 135, 141 a 131 – v případě zkušeností se svařováním lze zkoušky doplnit
Sváření s kvalifikací dle ČSN EN 287-1 a ČSN EN ISO 9606-2 – výhodou praxe ve svařování min 1 rok
Zkušenosti s prací s měřidly
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:
Atraktivní mzdové ohodnocení
Prémie za výkon a kvalitu
Osobní ohodnocení
Příspěvky na stravování
5 týdnů dovolené
Zázemí rodinné firmy s tradicí
Možnost osobního rozvoje
Lékařská preventivní péče
Firemní právník (např. asistence při případném řešení insolvence apod.)

Telefon:

Michal Tsametis
773552555

Lokalita:742 13 Nový Jičín

Vidělo:

33 lidí

Mzda/plat:

Dohodou