Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 94231002

Kategorie

Technolog obrábění

- [14.9. 2018]
Náplň práce:
CNC obrábění, NC obrábění, obrábění na klasických strojích
Zpracování technologické dokumentace
Tvorba technologických, výrobních a montážních postupů
Optimalizace a tvorba nových technologií
Normování práce

Požadujeme:
Programování v jazyce Heidenhain vítáno
Praxe v oboru výhodou
Pečlivost, spolehlivost

Co vám můžeme nabídnout
Atraktivní mzdové ohodnocení
Prémie za výkon a kvalitu
Osobní ohodnocení
Příspěvky na stravování
5 týdnů dovolené
Zázemí rodinné firmy s tradicí
Možnost osobního rozvoje
Lékařská preventivní péče
Firemní právník

Telefon:

Michal Tsametis
773552555

Lokalita:742 13 Nový Jičín