Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 94273470

Kategorie

Realitní makléř/ka pro Ostravu a okolí

- [16.9. 2018]

Realitní makléř/ka pro Ostravu a okolí - 1
Hledáme schopné realitní makléře do nově otevřené pobočky realitního serveru Kuptesireality.cz

Náplň práce:
- zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
- telefonický i osobní kontakt s klienty
- vedení obchodních jednání
- práce s databází klientů a nemovitostí
- sjednání a realizace prohlídek

Požadujeme:
- práce na základě živnostenského oprávnění
- čistý trestní rejstřík
- středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání
- obchodní talent
- zodpovědnost a samostatnost
- časovou flexibilitu
- komunikativní a organizační schopnosti
- vytrvalost, pečlivost, pracovitost
- zkušenosti s prodejem (není podmínkou)

Nabízíme:
- vysoký provizní systém
- možnost práce z domu
- výhodný tel. tarif
- příjemné pracovní prostředí v kanceláři na velice lukrativním místě přímo na Katastru nemovitostí v Ostravě
- vyškolení, vzdělávání aj.

Bližší informace na tel: 603 154 835, e-mail: info@kuptesireality.cz

Telefon:

Ondřej Bárta
603154835

Lokalita:702 00 Ostrava

Vidělo:

21 lidí

Mzda/plat:

35 000 Kč