Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 94290933

Kategorie

Náborový príspevek 50.000.-kč LAKÝRNÍK

- TOP - [23.9. 2018]

Náborový príspevek 50.000.-kč LAKÝRNÍK - 1

Náborový príspevek 50.000.-kč LAKÝRNÍK - 2
Náborový príspevek 50.000.-kč LAKÝRNÍK - 3
Nadnárodní společnost pro výrobu,prodej a servis užitkových vozidel príjme pracovníka na pozici lakýrnik se zkušeností s vysokotlakým lakováním.
- pracovní vztah: hlavní pracovní pomer,dvousmenný provoz
- místo výkonu práce Žebrák okres Beroun
- nabizíme: nástupní mzdu 25.000.-kč/mes. brutto ( za základní pracovní dobu bez presčasu) po zaučení až 30.000.-kč
- zamestnanecké bonusy
- dotované závodní stravování
- príspevky na dopravu a penzíjní pripojistení
- 5 týdnu dovolené
- nadstandartní finanční bonusy v prípade dobrých hospodárskych výsledku společnosti- až 60.000.-kč ročne
- jednorázový bonus pro nove nastupúci zamestnance- náborový príspevek ve výši 50.000.-kč (po odpracovaní jedného roku ve firme)
- stále zamestnání v silné nadnárodné společnosti
- príjemné pracovní prostredí a vstrícny kolektív spolupracovníku
požadujeme:
- výuční list, nejlépe v oboru lakýrník
- praxi na stejné nebo obdobné pozici min. 1 rok
- samostatnost,pečlivost,odpovednost
nápln práce:
- príprava povrchu pred lakováním,tmelení,broušení
- príprava barev
- lakování vysokotlakem,prumyslová,mokrá lakovna
termín nástupu:
ihned- pouze 6 volných míst na pozici lakýrník
kontakt: email nebo tel.c.

Telefon:

Michal
792316214

Lokalita:266 01 Beroun

Vidělo:

74 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Náborový príspevek 30.000.- kč SVÁREĆ CO2- ZAMEĆNÍK - TOP - [23.9. 2018]
Náborový príspevek 30.000.- kč SVÁREĆ CO2- ZAMEĆNÍK
Nadnárodní společnost pro výrobu,prodej a servis užitkových vozidel príjme pracovníka na pozici: Zámečník- Sváreč co2 pro 3-stranné sklápecí korby Pracovní vztah: - hlavní pracovní pomer, dvousmenný provoz Místo výkonu práce: - Žebrák okres Beroun Nabizíme: - nástupní mzdu 25.000.-kč/mes. b ...

30 000 Kč Beroun
266 01
160 x

Gumař - operátor ve výrobě - [14.9. 2018]
Náplň práce: obsluha strojů přípravy polotovarů obsluha konfekční strojů na kompletaci surových plášťů obsluha lisů, dokončení pneumatiky třísměnný provoz Nabízíme: příspěvek na stravu ve vlastním zařízení v areálu pracoviště příspěvek na dopravu 500,- Kč /měsíčně možnost ubytování ve vlastn ...

22 000 Kč Praha 10
106 00
28 x

Svářeč se stát.zkouškou CO2 - [31.8. 2018]
Nabízíme práci pro svářeče v strojírenském provozu, nutná praxe v oboru, práce na Olomoucku a Blanensku, ubytování zajištěno, možnost týdennních záloh, výhodné platové podmínky, po odpracování 3 měsíců náborový příspěvek 10.000 kč

45 000 Kč Olomouc
779 00
109 x

Operátor/ka CNC strojů Vizovice, náborový příspěvek 25000 Kč - [22.8. 2018]
Operátor/ka CNC strojů Vizovice, náborový příspěvek 25000 Kč
Rodinná dynamická společnost hledá obsluhu CNC strojů pro dvousměnný provoz ve Vizovicích. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, technické myšlení, zájem o strojirenství a schopnost učit se novým věcem. Znalost práce s výkresovou dokumentací výhodou. . Nabízíme zajímave finanční ohodnocení až ...

30 000 Kč Zlín
763 12
193 x