Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 95224812

Kategorie

Vytěžovaní

- [5.10. 2018]
Hledáme spolehlivé dopravce s vlastními auty do 3,5 tuny. Vytížíme auto tam i zpět. Preferované destinace Španělsko a Portugalsko. Celoroční práce zajištěna.
Pro bližší info kontaktujte :
Fa. Log In Time 721294140
www.logintime.eu

Telefon:

Jan Beres
721294140

Lokalita:586 01 Jihlava

Vidělo:

653 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Dispečerka - [14.11. 2018]
Jsem dispečerka a nabízím vytěžování pro Vaše auta, nejvíce jezdím I, D, A, E, NL, B. Pracuji z domu. V případě zájmu mě kontaktujte.

20 000 Kč Břeclav
690 02
89 x

Přijmeme dopravce - [10.11. 2018]
Přijmeme ihned dopravce pro stálé a dlouhodobé vytěžování aut v rámci celé EU. Preferujeme 8mi-10ti paletové plachtové dodávky a sola 7,5t, 12t a 18t, návěs (13,6). Požadujeme: odpovědnost, svědomitost, znalost vyplňování CMR a DL Nabízíme: stálou práci Po-Pá, týdenní fakturace, včasné úhrady ...

Dohodou Plzeň
326 00
176 x

Dispečer - plachtové dodávky - [7.11. 2018]
BE QUICK s.r.o hledá dispečera na plachtové dodávky Co by jsi měl/a splňovat - prokazatelné zkušenosti s vytěžováním plachtových dodávek - aktivní přístup k práci - vyhledávání nových příležitostí - zkušenosti s dopravními programy - alespoň jeden světový jazyk výhodou ...

Dohodou Brno
612 00
107 x

dispečer pro mezinárodní autodopravu - TOP - [13.11. 2018]
Náplň práce: vytěžování vozidel v rámci EU, nejčastěji ovšem Maďarsko, Rakousko, Německo komunikace s klienty, vyřizování objednávek telefonicky, emailem koordinace dopravy, plánování, vedení týmu řidičů evidence dat a běžná administrativa Požadujeme: středoškolské vzdělání preferujeme ...

V textu Prostějov
798 26
210 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Doprava a logistika
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze