Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 95442162

Kategorie

Přijmeme zkušeného truhláře - zakázky pro TOP klientelu

- TOP - [17.10. 2018]

Přijmeme zkušeného truhláře - zakázky pro TOP klientelu - 1

Přijmeme zkušeného truhláře - zakázky pro TOP klientelu - 2
Přijmeme zkušeného truhláře - zakázky pro TOP klientelu - 3
Hledáme do našeho kolektivu novou posilu na výrobu nábytku všeho druhu. Od zpracování lamina přes dýhu až po masivní dřevo. Hledáme samostatného a zkušeného truhláře. Nabízíme práci v zavedené firmě s 20 letou historií a se zárukou stabilní práce.

Náplň práce:

• zakázková výroba a kompletace běžného i designového atypického nábytku ze všech tipů materiálů pro TOP klientelu v ČR i v zahraničí

Požadujeme:
• praxe v oboru nutná
• spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:
• jedinečnou práci na prestižních zakázkách
• spolupráci s týmem profesionálů – designérů, konstruktérů, technologů a truhlářů
• příjemné pracovní prostředí
• profesionální zázemí
• nadstandartní platové ohodnocení, bonusy za dobře odvedenou práci
• termín nástupu možný ihned

Telefon:

Radek Mojžiš
602318466

Lokalita:250 67 Praha - východ

Vidělo:

216 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč