Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 95466443

Kategorie

Řidič VZV/ Skladník (m/ž)

- [10.10. 2018]
Baví Vás práce v logistice a chcete být u vzniku něčeho nového?

Jsme Perfect service invest a již od roku 2013 nabízíme jistotu stabilního zaměstnání.

Pro rozšíření týmu nově vzniklého centra v jedné z logisticky nejzajímavějších oblasti Plzeň - Borská pole hledáme nové kolegy/ně na pozici: Řidič/ka VZV (průkaz není podmínkou) - Skladník/ce

Jaká bude Vaše náplň práce?

. samostatná práce ve skladu v pravidelných směnách
. kontrola a příjem zboží od dodavatelů
. manipulace se zbožím v prostorách skladu
. obsluha manipulační techniky

Co Vám určitě nesmí chybět?

. dobrý zdravotní stav
. čistý rejstřík trestů

Co Vám můžeme nabídnout?

. práce na HPP (možnost i na DPČ - brigády)
. mzdu 140 Kč/hod. v čistém
. smlouva na dobu neurčitou
. možnost ubytování v zaměstnaneckých bytech
. pravidelné týdenní zálohy
. práci v moderním a čistém prostředí ( klimatizované/ vytápěné prostory)
. nástup možný ihned nebo dle domluvy

Jdete do toho?

Pokud ano, kontaktujte mě zpětně emailem,telefonicky: +420 702 191 075 nebo volejte zdarma zelenou linku: 800 300 304.

Telefon:

Michaela Gombitová
702191075

Lokalita:326 00 Plzeň

Vidělo:

38 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hledáme DOPRAVCE - [28.9. 2018]
Hledáme DOPRAVCE
hledáme dopravce s vlastním vozem nad 3,5 tuny... Rozvoz zásilek v rámci jižních Čech. více info po tel. nebo sz. Dále: hledáme vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ VZV/SKLADNÍK - vykládka, nakládka, manipulace se zásilkami apod. Místo pracoviště České Budějovice. POŽADUJEME: Přesnost, dochvilnos ...

123 Kč České Budějovice
370 05
224 x

ŘIDIČ VZV/SKLADNÍK - TOP - [2.10. 2018]
ŘIDIČ VZV/SKLADNÍK
HONDL GLOBAL SERVICES a.s. obchodní společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá vhodné kandidáty na pozici ŘIDIČ VZV/SKLADNÍK - vykládka, nakládka, manipulace se zásilkami apod. NABÍZÍME: nástupní mzdu 160,-Kč/hod zdarma zajištěn pro zaměs ...

V textu Kladno
272 01
401 x