Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 95479779

Kategorie

Asistentka společnosti - IHNED

- TOP - [18.10. 2018]

Asistentka společnosti - IHNED - 1
Přijmeme do naší společnosti ihned zaměstnance/zaměstnankyni na pozici asistent/ka kanceláře pobočky v Liberci. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- telefonický kontakt s našimi klienty
- domlouvání, organizace schůzek a předávání vozidel
- administrativa
- správa vozového parku

Pracovní doba: PO-PÁ 9:00-17:30, ostatní dohodou.

Podmínky pro uchazeče:
- příjemné, komunikativní a reprezentativní vystupování
- čistý rejstřík trestů
- zodpovědnost
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- časová flexibilita v případě nutnosti
- organizační schopnosti

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, množství benefitů, možný kariérní růst, firemní automobil, delší placenou dovolenou dohodou aj.

Váš životopis nám prosím zašlete na mailovou adresu jobs@dficentrum.cz nebo se ozvěte na níže uvedený tel.

Telefon:

Daniel
739674414

Lokalita:460 01 Liberec

Vidělo:

467 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Regionální asistentka BIDLI Holding a.s. - [5.10. 2018]
Regionální asistentka zajišťuje administrativu, pomáhá s komunikací s klienty, obchodními záležitostmi a s chodem celé sítě kanceláří. Náplní dané pozice je: administrativa a podpora poboček (filtrování a vyřizování části e-mailové korespondence, sjednávání schůzek, pořizování zápisů z jednání, r ...

20 000 Kč Olomouc
779 00
89 x

Asistent/ka-Telefonista/ka - [1.10. 2018]
Požadujeme: - SŠ vzdělání - odvahu a vytrvalost - komunikační dovednosti - umění rychlé reakce a argumentace - proklientský, zodpovědný a profesionální přístup - spolehlivost a komunikativnost a chuť učit se novým věcem. - nutná znalost práce na PC, znalost balíčku MS Office Nabízíme: ...

20 000 Kč Brno
621 00
63 x