Hlavní stránka > Práce > Marketing a reklama > Inzerát č. 95479869

Kategorie

INOTEL CZ/OSTRAVA

- [11.10. 2018]

INOTEL CZ/OSTRAVA - 1
Společnost Inotel CZ, patřící mezi přední komerční kontaktní centra v České republice, rozšiřuje své pozice. Přidej se k nám!

PRACOVNÍK CALL CENTRA

Citát:\"Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš.\" (Steve Jobs)

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky (příchozí,odchozí,e-mailová )

· Administrativa

Nabízíme:

· Hodinová mzda 125.- Kč / hod.

· Bonusové ohodnocení ( 1000 – 20 000,- Kč )

· Pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:30 (NEPRACUJEME O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH).

· Motivační soutěže o dovolené a peněžní poukázky.

· Multisport benefit karta.

· Dva dny Free day i Sick day.

· Školení ZDARMA a i další vývoj na náš účet :-)

· Možnost kariérního růstu (junior, senior, expert, leader, supervizor).

Požadujeme:

· Dobré komunikační dovednosti.

· Uživatelskou znalost PC.

· Spolehlivost a dochvilnost.

· Pozitivní přístup a ochotu učit se novým věcem.

Už teď se těšíme na Vaše životopisy a případnou spolupráci.

Životopisy zasílat na : mojzis@inotel.cz

Telefon:

Janík
727858815

Lokalita:702 00 Ostrava

Vidělo:

66 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč