Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 95490887

Kategorie

LAKÝRNÍK KOVŮ MOKRÉ LAKOVÁNÍ HPP/DPP

- [11.10. 2018]

LAKÝRNÍK KOVŮ MOKRÉ LAKOVÁNÍ HPP/DPP - 1
Náplň práce:
- manipulace v lakovně s výrobky před, při a po lakování
- nanášení povrchů ruční vzduchovou pistolí, vysokotlakem, tužení barvy
- maskování výrobků k lakování

Požadujeme:
- praxe nejméně 2 roky
- hledáme uchazeče, kteří se nebojí pracovat manuálně a mají dobrou fyzickou kondici
- požadujeme: důslednost, samostatnost a chuť do práce
- nástup dohodou, nejlépe ihned
- místo výkonu práce: Újezd u Brna

Nabízíme:
- práce na HPP
- nástup IHNED
- motivující finanční ohodnocení
- místo výkonu práce: Újezd u Brna/Telnice jednosměnný provoz 7-15.30

V případě zájmu posílejte vaše životopisy na email turlak@turlak.cz

Kontakt: 733 125 165

Telefon:

Zuzana Turková
608618228

Lokalita:664 53 Brno venkov

Vidělo:

66 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč