Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 95517034

Kategorie

Přijmeme jeřábníka

- [12.10. 2018]

Přijmeme jeřábníka - 1
Požadavky:
Vlastní dopravu do sídla firmy, platné psychotesty, kartu řidiče,Ř.P.-C,E, samostatnost a spolehlivost,ochotu pracovat v rámci celé ČR, časovou flexibilitu

Nabídka:
Odborné zaškolení na moderních autojeřábech zn. TEREX DEMAG, penzijní připojištění, firemní oblečení, pravidelný výplatní termín,ubytování zdarma - Praha, Plzeň. Pro vážné zájemce bez praxe zajistíme odborný kurz včetně zácviku.

Pracovní náplň:
Práce na autojeřábech zn. TEREX DEMAG pro střediska Losiná u Plzně a Praha Libuš

Telefon:

Silvie Škalová
724430791

Lokalita:332 04 Plzeň

Vidělo:

216 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Doprava a logistika
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze