Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 95520595

Kategorie

Zámečník, Frýdek-Místek

- TOP - [23.10. 2018]
Náplň práce:
• Skládaní, chystaní, příprava pro svářeče
Požadujeme:
• Praxi v oboru, samostatnost, flexibilita,
• Platný základní kurz na svařování (CO2)
• Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz

Nabízíme:
• Práce dlouhodobého charakteru
• Možnost přesčasu
• Stravovaní v kantýně
• Ubytování
Plat: HPP: 145 Kč, OSVČ: 200 Kč

Jméno:
Telefon:

Práce
732177799

Lokalita:738 01 Frýdek - Místek

Vidělo:

137 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty




Podobné inzeráty
Brusič, Frýdek-Místek - TOP - [23.10. 2018]
Náplň práce: • Broušení, chystaní materiálu pro svářeče zámečníky, skládaní Požadujeme: • Praxi v oboru, samostatnost, flexibilita, • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz Nabízíme: • Práce dlouhodobého charakteru • Možnost přesčasu • Stravovaní v kantýně • Ubytování Plat: HPP: 130 Kč, OSV ...


V textu Frýdek - Místek
739 51
91 x


zámečník/palič - FRÝDEK MÍSTEK - TOP - [3.9. 2018]
zámečník/palič - FRÝDEK MÍSTEK
Nabídka Práce Pozice: zámečník / palič Místo: Česká Republika Nástup: ihned 11€/hod. + hrazené ubytování Nabízíme práci na pozici zámečník - palič na projekt v okolí města Frýdek Místek. Ubytování hrazené i zabezpečené. Benefity: - 14 denní splatnost první faktury a trvale pro vybrané po ...


V textu Frýdek - Místek
739 61
203 x




©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Průmysl a výroba
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze
Inzeráty Práce celkem: 6507, za 24 hodin: 611