Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 95523189

Kategorie

Praca v ČR pri Ostrave Lepenie Striech aj s Ubytovanim

- [12.10. 2018]

Praca v ČR pri Ostrave Lepenie Striech aj s Ubytovanim - 1
INZERAT PLATI DO ZMAZANIA

JEDINE PODMIENKY

romov uz neberieme !!!!!

POČET VOĽNÝCH PRACOVNÝCH MIEST:
Hladame minimalne 5 ludi/muzov/

Zamestname aj po jednej osobe alebo partiu ludi

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

NÁPLŇ PRÁCE :

Ponukame pracu v Českej Republike pri Ostrave.

- ide o pracu kde treba s horakmi stahovat alebo lepit pasy na strechu
- montaz a demontaz striech
- netreba žiadnu prax alebo ciastocnu/samozrejme prax a skusenosti su vitane a vyhodou/ vieme aj zaucit
- miesto výkonu práce: Česka Republika blizko Ostravy

TERMÍN NÁSTUPU :
- možny ihneď

DRUH PRACOVNÉHO POMERU :
- na česku zmluvu - trvaly pracovny pomer - plný úväzok/ale je moznost pracovat aj na dohodu/

MZDA :
Ukol :
Demontaz strechy za 1 m2 = 120 Kč
Montaz strechy za 1 m2 = 180 Kč

Ubytovanie zabezpecene a hradene firmou

Hradené našou firmou je :
- ubytovanie
- cestovné do práce
- týždenne zálohy 2 000 kč
- cestovné z ubytovně do práce a späť je riešené firemnymi autami ak je to viac ako 1km
- preplacany 1 x obed,desiata

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

POŽADOVANÉ VZDELANIE :

- základné vzdelanie

INÉ POŽIADAVKY :

- chuť pracovať
- čisty register trestov

INÉ VÝHODY

SPOLUPRÁCA S NAMI VÁM ZAISTÍ :

- výplata vždy načas a vždy na konci mesiaca na účet/podla dohody je mozne vyplacat aj na ruku/

Ak mate zaujem o pracu alebo dalsie otazky informujte ma:

sms,email,volat/mozte aj soboty,nedele/

Dakujem

Jméno:
Telefon:

Ponuka Prace
0905154300

Lokalita:702 00 Ostrava

Vidělo:

223 lidí

Mzda/plat:

120 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi