Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 95523189

Kategorie

Praca Mikulov Morava Operator Vyroby Kablov Na Autobateriee

- [12.10. 2018]

INZERAT PLATI DO ZMAZANIA

Mikulov je mesto v okrese Břeclav v Česku.
Kraj - Juhomoravský

Mikulov je od Bratislavy vzdialeny len cca 100 km

POČET VOĽNÝCH PRACOVNÝCH MIEST:
Hladame minimalne 10 ludi/zeny,muzov aj pary/

Zamestname aj po jednej osobe alebo partiu ludi

Hladame ludi na pracu operátor / operátorka výroby káblových zväzkov v meste Mikulov na Morave.(neďaleko Slovenských hraníc)

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE
NÁPLŇ PRÁCE : (podľa pozície)

Ponúkame nenáročnú prácu v meste Mikulov na Morave
- výroba hrubších káblov a komponentov pre autobáterie
- zapajanie,meranie kablov
- spajanie kablov
- kompletizácia káblových zväzkov do autobatérií
- rezanie káblov
- osadzovanie svoriek a ochranných komponentov

Práca pre každého.

- netreba žiadnu prax - kompletne zaučime
- štandardne sa pracuje 5 dní v týždni (PON-PIA)
- práca je v 3-zmennej prevádzke s možnosťou nadčasov
- soboty je mozne pracovat /nemusite podla dohody/
- nedele su volne

- MIESTO VÝKONU PRÁCE: Česka Republika v meste Mikulov na Morave

TERMÍN NÁSTUPU :
každý piatok (možnosť ubytovania uz od štvrtka)

DRUH PRACOVNÉHO POMERU :
- na česku zmluvu - trvaly pracovny pomer - plný úväzok

MZDA :
- 100-120 ceskych korun/hod v cistom
je moznost zarabat az 150 kč/hod

VYPLATA MESAČNE :
je moznost zarobit az 30000 KČ v cistom

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY,BENEFITY :

- ideálne ubytovanie pre páry (súkromie, 2 posteľové izby,kuchynka,WC+sprcha na izbe)
- možnosť finančnej výpomoci (týždenné zálohy)
- stabilná práca v priateľskom a mladom kolektíve
- možnosť zárobku aj 30 000,-Kč
- v pripade zaujmu o pracu 7-8 clennej skupinke ludi je moznost aj odvozu k nam

HRADENÉ NAŠOU FIRMOU JE :

- zabezpečené a hradené ubytovanie v nadštandardných izbách formou apartmánov
- pracovný odev
- 30 kč / 1 obed /ostatna suma je hradena firmou/
- priplatky poobedne,nocne,soboty,nedele,sviatky

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
POŽADOVANÉ VZDELANIE :

- základné vzdelanie
- študent strednej školy
- stredoškolské bez maturity
- stredoskolske s maturitou
- vysokoskolske

INÉ POŽIADAVKY :

- ochota naučiť sa jednoduché pracovné úkony
- chuť pracovať
- čisty register trestov
- aspon malicke zaklady s pocitacom /excel/

INÉ VÝHODY
SPOLUPRÁCA S NAMI VÁM ZAISTÍ :

- výplata vždy načas a vždy 25teho dna v mesiaci
- moznost pracovat nadcasy/vikendy alebo viac hodin/
- ukazeme vam miesto pracoviska,zaucime Vas,vysvetlime,podpiseme zmluvu,zamestname ...

Ak mate zaujem o pracu alebo dalsie otazky informujte ma:

sms,email,volat/mozte aj soboty,nedele/

Dakujem

Jméno:
Telefon:

Ponuka Prace
0905154300

Lokalita:692 01 Břeclav

Vidělo:

449 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi