Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 95524276

Kategorie

Sales manager

- [12.10. 2018]
Kurýrní a přepravní společnost Takecars hledá do svého týmu posilu na pozici Sales manager.

Náplň práce
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Osobní, emailová a telefonická komunikace s klienty
- Zpracování cenových nabídek dle individuálních požadavků klienta
- Recruiting nových kurýrů
- Podpora vedení
- Pravidelný reporting, administrativa
- Péče o stávající klienty

Požadujeme:
- Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Orientace na cíl a zákazníka
- Vysoké nasazení a tah na branku
- Obchodní duch a flexibilita
- Samostatnost
- Řidičský průkaz skupiny B (výhodou)
- Znalost práce PC (MS Office – znalost Word, Excel)
- Praxe na pozici obchodního zástupce výhodou

Nabízíme:
- Plat od 22 do 35 tisíc korun
- Flexibilní pracovní dobu
- HPP + provize , nebo práce na živnostenský list/IČO
- Možnost Home office
- Služební telefon, notebook
- 5 týdnů dovolené
- Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí

Nástup možný ihned

Telefon:

Michal Anýž
224800224

Lokalita:130 00 Praha 3

Vidělo:

71 lidí

Mzda/plat:

Dohodou