Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 95529994

Kategorie

Uvoľnilo sa žiadané miesto zvárača Ubytovanie a doprava zad

- TOP - [19.10. 2018]
1.
Ste zvárač a hľadáte si lepšiu prácu? Dnes je váš šťastný deň. Pracujte s nami na Morave, kde vám poskytneme aj ubytovanie a dopravu zadarmo. Neváhajte a pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce:
Zváranie karosárskych podskupín a kompletov podľa výkresov
zváranie rámov, roháčov a karosárskych podskupín
Zmeny 8-hodinové alebo 12-hodinové na krátky, dlhý týždeň možnosť práce podľa pracoviska, do ktorého budete zaradený

Čo na oplátku získate?
atraktívny zárobok
základnú mzdu od 7,42€/hod., od 2.mesiaca 8€/hod. v čistom
ako zvárač na živnosť mzda až 10,5 €/hod. v čistom
týždeň dovolenky naviac
bezpečné pracovné prostredie
ZADARMO ubytovanie a dopravu
chutné obedy v závodnej jedálni
nástup ihneď alebo na základe dohody
stabilnú prácu pre zahraničného zamestnávateľa
sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požadujeme:
prax na pozícii zvárač aspoň 2 roky
skúsenosti s čítaním nemeckých výkresov
platný preukaz, certifikát ČSN EN 287-135

Jméno:
Telefon:

manuvia
0918918155

Lokalita:779 00 Olomouc

Vidělo:

142 lidí

Mzda/plat:

190 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi