Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 95532653

Kategorie

Dělník / ce balící linky - Nový Bor (17-25 tis)

- [12.10. 2018]
Pro našeho zákazníka hledáme pracovníky na pozici dělník/ce ve výrobě
balení nápojového skla

- příprava obalového materiálu

- manipulace na automatizovaných linkách

- práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:

- pracovitost

- schopnost týmové práce

- spolehlivost

Nabízíme:

- atraktivní mzdové ohodnocení 17.000 - 25.000 Kč/měsíc

- dlouhodobou práci ve stabilní firmě

- týden dovolené navíc

- 13. plat

- příspěvek na dopravu

- dotované závodní stravování

Nástup ihned

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
773559555

Lokalita:288 02 Nymburk

Vidělo:

38 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Dělník , operátor (Nymburk) - [23.10. 2018]
Náplň práce: Jedná se o montáž a kontrolu jednotlivých dílů chladičů Pracovní doba: 6:00 – 14:30, zavedení dvousměnného provozu do konce roku Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost Nabízíme: Atraktivní mzdové ohodnocení Týden dovolené navíc - 25 dnů Obědy z ...

Dohodou Nymburk
288 02
1 x

Montážní dělník / ce - operátor - Hradec Králové - [23.10. 2018]
Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Montážní dělník (-ce) / Operátor (ka) Náplň práce: - Ruční montáž malých komponentů elektromotorů s využitím poloautomatických strojů. Práce není fyzicky náročná. - 3 sm a nepřetržitý provoz - práce vhodná i pro absolventy (praxe není nutná) Požaduj ...

Dohodou Hradec Králové
503 41
1 x

Dělník / Operátor výroby - Dnešice - [23.10. 2018]
Do renomované společnosti zabývající se výrobou zdravotnického materiálu hledáme kandidáty/ky na pozici Operátor/ka výroby. Jedná se o obsluhu automatické montážní linky a tamponového potiskovacího stroje ve výrobě dávkovacích per pro lékařský průmysl. Práce není nijak fyzicky náročná a je ve vel ...

Dohodou Plzeň-jih
334 43
6 x

Dělník pro průmysl. výrobu - [23.10. 2018]
Hledáme muže na jednoduchou manuální práci v Přerově (brigádně -jeden den v týdnu i soboty ,záleží na dohodě ). Po zaučení 110,- Kč na hodinu.Podmínka čistý trestní rejstřík a dobrý zdravotní stav. Tel.: 603538675

V textu Přerov
750 02
12 x