Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 95571905

Kategorie

práce pro všechny

- TOP - [20.10. 2018]
POZOR! kontaktujte jen v případě pokud máte vážný zájem o práci!!

MÍSTO VÝKONU: Ústí nad Orlicí a Lanškrounsko
POZICE: operátor výroby, vzv manipulant
NÁSTUP: ihned
NÁPLŇ PRÁCE: kontrolování, ukládání případně ořezávání malých plastů do aut, výroba granulátů
PLAT: 100 - 130,-kč / h čistého
UBYTOVÁNÍ: pěkné, čisté, ZDARMA při splněných podmínek, doprava do a z práce zdarma
DOPRAVA: první cesta proplacena po měsíci
ZÁLOHY: týdně až 2000,-Kč dle odprac. hodin.
Pozor, lidé co mají problém s alkoholem nás ani nekontaktujte.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT na tel. č. +420 722 278 490 nebo email: eurosdk@seznam.cz DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Telefon:

Hledáme
722278490

Lokalita:563 01 Ústí nad Orlicí

Vidělo:

300 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hľadáme zámočníkov, zváračov, potrubárov od 2019 - TOP - [23.10. 2018]
Hľadáme zámočníkov, zváračov, potrubárov od 2019
Firma F.T.Mont, s.r.o., hľadá do svojho tímu zváračov a potrubárov. ZVárač: - argonár - 141 – FM 3, FM 5 - argonár + elektróda – 141 (FM 3, FM 4) / 111 - zrkadlový zvárač Zámočník a potrubár: - výstavba elektrárni a zariadení - opravár kotlov Podmienky spolupráce: - výučný list - ž ...

V textu Slovensko
987 65
5 x

Práce v SRN: svářeč co2, zámečník, pomocný dělník - [23.10. 2018]
Práce v SRN: svářeč co2, zámečník, pomocný dělník
Pro náš, od ledna 2019 nově otevíraný, závod v Brémách v SRN hledáme spolehlivé a pracovité svážeče CO2 a záměčníky. Nyní se tvoří nový tým pod českým vedením v našem kmenovém závodě ve Weidenu - Bavorsko ca 40 km od hranic s ČR (Rozvadov), který se po Novém roce plynule přesune do Brém. Ve Weidenu ...

55 000 Kč Zahraničí
987 66
19 x

Lakýrník - [23.10. 2018]
Lakýrník
Dobrý den, do stolařské výroby přijmeme na pozici lakýrník, zaměstnance se zájmem o řemeslo. Náplň práce: Lakování dveří a zárubní. Práce na HPP, jednosměnný provoz, příjemné pracovní prostředí. Místo výkonu práce: Holubice

Dohodou Vyškov
683 51
12 x

Montážní dělník(-ce) - (Praha) mzda až 35 000,- - [22.10. 2018]
Hledáme vhodné kandidáty na pozici: montážní pracovník/ce Náplň práce: - jednoduché montážní práce na lince (výroba stěračů) Požadujeme: - ochotu pracovat v 3směnném provozu - manuální zručnost, pracovitost - spolehlivost, stabilitu Nabízíme: - 130 Kč / hod, plus příplatk ...

V textu Praha - východ
250 67
37 x