Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 95575598

Kategorie

Práce ve stavebnictví

- [13.10. 2018]
Přijmu na HPP Vyučeného zedníka s řp.b Férové jednání práce v okolí Uherského Hradiště. Dobré platové podmínky.

Telefon:

Miroslav
608841184

Lokalita:687 25 Uherské Hradiště

Vidělo:

56 lidí

Mzda/plat:

Dohodou
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Obkladac, zednik - [23.10. 2018]
Dobry den, touto formou hledam obkladacske a zednicke prace, nabizim spolehlivost, peclivost, pracuji ukolove, vse na dohode, kontaktovat me muzete na tel 724547870 za pripadne nabidky dekuji, s pozdravem Martin Anderle

Dohodou Kladno
272 01
6 x

Hledám - [23.10. 2018]
Hledám
Dobrý den, jsem stavař, živnostník a uchazím se o práci na živnost. Jsme skupina schopných mužů v Brně. Ucházíme se u Vás o kopáčské, bourací, kanalizační, natěračské, malířské,pokladačské, veškeré pomocné práce, přípravné práce a dokončovací práce. Popřípadě zednické. Posílám ...

Dohodou Brno
602 00
12 x

Elektrikář silnoproudých a slaboproudých rozvodů - [23.10. 2018]
Náplň práce: montáž a kompletace elektroinstalace v bytových domech a průmyslových halách Požadujeme: - SOU (SŠ) elektro - praxe - držitele vyhlášky 50, § 7 pro řízení činnosti na el. zařízení do 1000V - řidičský průkaz skupiny B - spolehlivo ...

V textu Příbram
261 01
4 x

Hledám zedníka - TOP - [23.10. 2018]
Přijmu do party šikovného zedníka s praxí, který je samostatný a pracovitý. Práce v Mostě a okolí, děláme veškeré zednické práce - rekonstrukce bytů/objektů, obklady, dlažby atd.. Dobré platové podmínky - dohoda Menšiny, lemplové a opilci nevolat!!! Děkuji.

Dohodou Most
434 01
33 x