Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 96662461

Kategorie

Handel Reality

- [5.11. 2018]

Handel Reality - 1
Hledáte zajímavou práci, kde jste pánem svého času a vaše finanční odměna je závislá jen na vašich výkonech? Neváhejte se na nás obrátit! Věříme, že spolupráce s námi může být pro vás novou motivací i přínosem.
Nabízíme:
-štáb kameramanů pro zhotovení profesionální videoprohlídky včetně záběru z ptáčí perspektivy
-firemní fotograf
-kompletní zázemí realitní kanceláře
-kvalitní zaškolení
-zajištění veškerého právního servisu
-zajímavou a flexibilní práci
-správa zakázek přes internetový software
-profesionální databáze klientů
Požadujeme:
-obchodního ducha
-komunikační schopnosti na úrovni
-řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil
-živnostenský list
-znalost práce s PC
Náplň práce:
-získávání nových nemovitostí
-kontakt s vlastníky nemovitostí a s poptávajícími klienty
-realizace prohlídek nemovitostí
-vedení obchodních jednání o podmínkách prodeje/pronájmu
Pokud splňujete výše uvedené požadavky a hledáte pracovní uplatnění se zajímavým finančním ohodnocením nabízíme Vám pozici realitního makléře. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: info@handelreality.cz a my Vás budeme obratem kontaktovat.

Telefon:

Julius Majerský
604312022

Lokalita:753 01 Přerov

Vidělo:

54 lidí

Mzda/plat:

Dohodou