Hlavní stránka > Práce > Pohostinství a ubytování > Inzerát č. 96682007

Kategorie

Pizzař

- [6.11. 2018]
Dobrý den, do restaurace/pizzerie U STUDNY (v obci Mratín, cca 10km od Letňan) hledám pizzaře na záskok od 16.11. do 24.11. V případě oboustranné spokojenosti možná dlouhodobá spolupráce, jako druhá směna, proti stávajícímu pizzařovi. Mzda 1500,-/den. V případě zájmu prosím sms s kontaktem na Vás, nebo tel.: 774977044 prosim kontaktujte mne jen vážní zájemci.

Telefon:

Pizzař
774977044

Lokalita:250 63 Praha - východ

Vidělo:

105 lidí

Mzda/plat:

1 500 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Hledáme pizzaře/ku - [22.10. 2018]
Zavedená pizzerie hledá pizzaře/ku s praxí. Plat 2.300-2.500 za směnu. Bližší informaci na 721 222 350

2 300 Kč Brno
614 00
171 x

Hledáme Pizzaře/ku s praxí - [9.10. 2018]
Hledáme Pizzaře/ku s praxí
Pizzař Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy o průměru 32 a 40cm. Práce s pohodovým kolektivem. Požadujeme: Zkušenost podmínkou, trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu. Nabízíme: HPP,brigada, motivující finanční oho ...

1 600 Kč Praha - východ
250 81
162 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Pohostinství a ubytování
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze