Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 96682718

Kategorie

Stavební dělník

- [6.11. 2018]
Sháníme pro naší firmu zaměstnance na pozici STAVEBNÍ DĚLNÍK. Práce pouze v Ústeckém kraji,
8 hod pracovní doba. Požadujeme maximální nasazení, tvořivost, flexibilitu a zodpovědnost.
Kontakt: vodo2@seznam.cz...NEVOLAT !!!!

Telefon:

Petr Krejčí
776716835

Lokalita:415 01 Teplice

Vidělo:

88 lidí

Mzda/plat:

18 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Stavební dělník - TOP - [14.11. 2018]
Hledáme do mladého kolektivu novou posilu na pozici Stavební dělník. Náplň práce: - pomocné práce při stavbě inženýrských sítí, lesních cest,atd. - pokládání zámkové dlažby - manipulace s menší stavební technikou - válec, vibrační deska, atd. Požadavky: - min. základní vzdělání - spolehl ...

18 000 Kč Plzeň-jih
333 01
221 x

Dělník výroby - [29.10. 2018]
Dělník výroby
Náplň práce: •úpravy a opravy forem, dočišťování •sestavování a ukládání ocelové výstuže •finální betonáž prvků •manipulace se stavebními prvky pomocí mostových jeřábů Požadujeme: •ochotu pracovat na třísměnný provoz •pracovitost, zodpovědnost •vhodné i pro absolventy Nabízíme: •práce ...

24 000 Kč Kutná Hora
285 71
89 x

Stavební dělník - [17.10. 2018]
Sháním stavebního dělníka na pomocné práce na stavby. Plat 25 000 - 30 000 tisíc.

25 000 Kč Praha - východ
250 65
177 x

Stavební dělník - [10.10. 2018]
Přijmeme do firmy stavebního dělníka. Nástupní plat 20.000,- dle zkušeností až 25.000,- Kč. ŘP B výhodou. Realizujeme zakázky v celém karlovarském kraji. Více info na tel. 724 558 144 -p. Hudlický

20 000 Kč Karlovy Vary
360 06
126 x