Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 96691216

Kategorie

Zarábajte 1 300 € ako zvárač v Česku

- [6.11. 2018]
Ste zvárač? Hľadáte prácu s atraktívnym platovým ohodnotením? Pracujte u nás. Ponúkame prácu na pozícií zvárač s platom 1 300 € v Českej Lípe. Do Čiech vás dopravíme ZADARMO. Ubytovanie vám zabezpečíme v jednej z troch ubytovní taktiež úplne zdarma.

Náplň práce
-zváranie stúpačiek a kútových zvarov pri výrobe skeletov vagónov električiek a vlakov

Čo vám ponúkame?
-mzdu 1 300€ mesačne
-ubytovanie ZADARMO
-možnosť ubytovania v samostatnej izbe za 40 € príplatok
-dopravu ZADARMO
-výkonnostné bonusy
-nástup ihneď
-sprostredkovanie práce v Čechách, práca je pre českého zamestnávateľa

Požadujeme
-prax min. 2 roky
-ovládanie výkresovej dokumentácie
-platný základný kurz ZM1

Jméno:
Telefon:

MANUVIA
00421552812601

Lokalita:779 00 Olomouc

Vidělo:

31 lidí

Mzda/plat:

1 300 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi