Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 96717319

Kategorie

Poslední místa: práce operátora s ubytováním zdarma

- TOP - [14.11. 2018]

Poslední místa: práce operátora s ubytováním zdarma - 1
Staňte se zaměstnancem firmy, která dodává komponenty pro velké automobilové
společnosti. Vaším úkolem bude výroba částí karoserie pro značky Hyundai a KIA.
Nabízíme Vám férové platové ohodnocení, dopravu do Čech a ubytování zdarma. Neváhejte
nás kontaktovat ihned.

Náplň práce:
- obsluha automatického svářecího stroje - žádná pásová výroba
- manipulace s komponenty o maximální hmotnosti 15 kg
- vizuální kontrola svarů a uložení na paletu
- dvousměnný provoz
- práce vhodná pro ženy, muže i páry

Co u nás získáte?
- dopravu do Čech ZDARMA
- ubytování 100% zdarma nedaleko místa práce
- volné víkendy
- dvakrát do roka mimořádné prémie za docházku
- stabilní práci na trvalý pracovní poměr
- osobní ohodnocení každého pracovníka
- možnost práce přesčas během víkendu
- zajištěn pitný režim na pracovišti
- stravování v závodní jídelně, výběr ze 3 hlavních jídel
- docházkový bonus
- v závodě jsou k dispozici šatny a sprchy
Požadujeme:

- spolehlivé a samostatné zaměstnance
- minimální vzdělání: ukončená základní škola
- fyzická zdatnost výhodou

Telefon:

Manuvia
0908161454

Lokalita:118 00 Praha 1

Vidělo:

88 lidí

Mzda/plat:

96 Kč