Hlavní stránka > Práce > Právo, legislativa > Inzerát č. 96721347

Kategorie

Uvolnilo se žádané místo svářeče

- TOP - [14.11. 2018]
Hledáte příležitost pro dobrý výdělek a lepší práci? Máte zkušenosti jako svářeč? Začněte pracovat u nás. Napište nám ještě dnes!

Co budete dělat?:
Svařovat karosářské podskupiny a komplety podle německých výkresů
Svařovat rámy a rohy
Pracovat v automobilce v České republice na směny, krátký a dlouhý týden

Co získáte?
atraktivní plat
základní mzdu od 190 Kč/hod., od 2. měsíce 205 Kč/hod. čistého
Ubytování ZDARMA
Dopravu ZDARMA
25 dní dovolené
práci v automobilce pro zahraničního zaměstnavatele

Požadujeme:
praxi na pozici svářeč alespoň 2 roky
zkušenosti se čtením německých výkresů
platný průkaz, resp. certifikát ČSN EN 287-135
chuť pracovat

Telefon:

Manuvia
0232232555

Lokalita:739 51 Frýdek - Místek

Vidělo:

135 lidí

Mzda/plat:

190 Kč