Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 96733522

Kategorie

Práce z domu - Prodej zvlhčovače vzduchu

- [7.11. 2018]

Práce z domu - Prodej zvlhčovače vzduchu - 1

Práce z domu - Prodej zvlhčovače vzduchu - 2
Práce z domu - Prodej zvlhčovače vzduchu - 3

Práce z domu + Přivýdělek před Vánoci + dlouhodobá spolupráce
Doplňkový prodej zvlhčovače vzduchu - 400 ml, odměna 200 Kč / Ks - záleží na Vašem výkonu (ze zkušenosti cca 2.000 Kč za den)

Informace o pracovním místě
Hledáte práci z domu a přivýdělek před Vánoci? My hledáme zodpovědné a příjemné (prozatím) brigádníky na DPP nebo DPČ. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Náplň práce:
Prodej zvlhčovače DifuzIN + doporučení esenciálních olejů
Požadujeme
Spolehlivost
Pečlivost
Samostatnost
Chuť učit se novým věcem
Reprezentativní vystupování

Nabízíme
Zaškolení v oblasti prodeje
Práce z domova
Motivační ohodnocení
Klidný a příjemný pracovní kolektiv
Možnost kariérního a platového růstu
Férový přístup
Možnost dodělat vzdělání na éterické oleje
Smlouva DPP nebo DPČ

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.
Zájemci posílejte životopisy na email@marekfiala.cz nebo zde o více informací.

Telefon:

Marek
720407554

Lokalita:149 00 Praha 4

Vidělo:

142 lidí

Mzda/plat:

4 000 Kč